Versenyeredmények

2017/2018

OKTV - Programozás kategória

Helyezés  Diák  Osztály
27.  Schweitzer Ádám  12.C


Nemes Tihamér Programozói Verseny

Helyezés  Diák  Osztály
38.  Sisák Botond
10.B
 49. Hornák Gergő
10.C
 62. Mátravölgyi Bence
 10.C
 74. Berghammer Anna
 10.C
 74. Füstös Gergely
 10.C


Nemes Tihamér Alkalmazói Verseny

Helyezés  Diák  Osztály
42.
 Zheng Chengong Dávid
9.C
52.
 Kubik Dominik
10.C


Országos LOGO verseny

Helyezés  Diák  Osztály
14
 Sisák Botond
10.B
24
 Hornák Gergő
10.C
26
 Erős Zoárd
9.B
28
 Keresztes Katalin
10.C
32
 Tóth Henrietta
9.B

2016/2017

OKTV - Programozás kategória

Helyezés  Diák  Osztály
14.  Schweitzer Ádám  11.C
29.  Hamrik Szabin  12.B
38.  Bencze Tamás  11.C


OKTV - Alkalmazás kategória

Helyezés  Diák  Osztály
46.  Gálik Annamária 12.B


Nemes Tihamér Programozói Verseny

Helyezés  Diák  Osztály
48.  Kovács Máté 10.C


Országos LOGO verseny

Helyezés  Diák  Osztály
8.  Hornák Gergő 9.C
12.  Sisák Botond 9.B
15.  Kovács Máté 10.C
15.  Zheng Chenggong Dávid 8.C
48.  Császár Benjamin 8.C
51.  Nádas Gergő 8.C

2015/2016

OKTV - Programozás kategória

Helyezés  Diák  Osztály
46.  Kovács Levente 11.C


Nemes Tihamér Programozói Verseny

Helyezés  Diák  Osztály
9.  Schweitzer Ádám 10.C

2014/2015

OKTV - Programozás kategória

Helyezés  Diák  Osztály
5.  Fehér Balázs 12.B
16.  Schwarcz Tamás 12.C
19.  Tegzes Tamás 12.B
36.  Hornák Bence 11.C

2013/2014

OKTV - Programozás kategória

Helyezés  Diák  Osztály
5.  Fehér Balázs 11.B
15.  Schwarcz Tamás 11.C
16.  Tegzes Tamás 11.B
34.  Czövek Márton 12.C
44.  Katona Dániel 11.C


Nemes Tihamér Programozói Verseny

Helyezés  Diák  Osztály
1.  Hornák Bence 10.C
75.  Hamrik Szabin 9.B
77.  Jeges Viktor 10.B


Nemes Tihamér Alkalmazói Verseny

Helyezés  Diák  Osztály
60.  Bognár Balázs
68.  Szepessy Tamás

2012/2013

OKTV - Programozás kategória

Helyezés  Diák  Osztály
9.  Varga Erik Krisztián
12.B
12.  Lipták Bence
12.C
45.  Forrás Bence
11.C


OKTV - Alkalmazás kategória

Helyezés Diák Osztály
22. Lipták Bence12.C


Nemes Tihamér Programozói Verseny

Helyezés Diák Osztály
4. Hornák Bence9.C
26. Fehér Balázs
10.B
 33. Schwarcz Tamás 10.C
36. Tegzes Tamás
10.B


Nemes Tihamér Alkalmazói Verseny

Helyezés Diák Osztály
43. Fehér Balázs10.B
47. Tegzes Tamás10.B

2011/2012

OKTV - Programozás kategória

Helyezés Diák Osztály
25. Dobosy Kristóf 12.C
33. Varga Erik Krisztián 11.B
37. Mikó Péter 12.C


Nemes Tihamér Programozói Verseny

Helyezés Diák Osztály
18. Simon Péter10.C

2010/2011

OKTV - Programozás kategória

Helyezés Diák Osztály
2. Palincza Richárd 12.C

2009/2010

OKTV - Programozás kategória

Helyezés Diák Osztály
5. Palincza Richárd 11.C
24. Frankl Nóra 11.C
31. Szendrei Péter 12.C


Nemes Tihamér Alkalmazói Verseny

Helyezés Diák Osztály
50. Lepcsényi Viktor10.B

2008/2009

OKTV - Programozás kategória

Helyezés Diák Osztály
21. Szendrei Péter12.C
 32. Deáki Soma12.B
 34. Kriván Bálint12.C


OKTV - Alkalmazás kategória

Helyezés Diák Osztály
25. Palincza Richárd10.C

2007/2008

OKTV - Programozás kategória

Helyezés Diák Osztály
19. Mezei Tamás12.C
 21. Peregi Tamás12.C
 27. Gyüre Balázs12.C


OKTV - Alkalmazás kategória

Helyezés Diák Osztály
22. Fejér Attila12.C

2006/2007

OKTV - Programozás kategória

Helyezés Diák Osztály
8. Mészáros Balázs12.C
16. Jakab Gergely12.C
 20. Kovács Róbert 12.C
 28. Nagy Krisztián 12.C
 30. Peregi Tamás12.C


OKTV - Alkalmazás kategória

Helyezés Diák Osztály
27. Paksy Patrik12.C

2005/2006

OKTV - Programozás kategória

Helyezés Diák Osztály
13. Mészáros Balázs11.C


Nemes Tihamér Programozói Verseny

Helyezés Diák Osztály
6. Peregi Tamás10.C
17. Kovács Róbert10.C
 19. Nagy Krisztián 10.C
 21. Mezei Tamás
 10.C
 25. Fejér Attila10.C
 26. Gyüre Balázs
 10.C


OKTV - Alkalmazás kategória

Helyezés Diák Osztály
23. Paksy Patrik11.C


Nemes Tihamér Alkalmazói Verseny

Helyezés Diák Osztály
10. Fejér Attila10.C

2004/2005

OKTV - Programozás kategória

Helyezés Diák Osztály
1. Torma Róbert12.C


Nemes Tihamér Programozói Verseny

Helyezés Diák Osztály
4. Peregi Tamás9.C
20. Mészáros Balázs10.C
 38. Szabó István10.C
 43. Gyüre Balázs9.C
 68. Bereczki Dávid9.C
 72. Nagy Krisztián9.C

2003/2004

Nemes Tihamér Programozói Verseny 3. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
1. Fehér Gábor12.C
 18. Telekesi Gábor 11.C
 34. Szolek András 11.B


Nemes Tihamér Programozói Verseny 2. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
4.Mészáros Balázs 9.C
20.Békéssy Herman András10.C


Nemes Tihamér Programozói Verseny 1. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
7. Nagy Krisztián9.C
10. Peregi Tamás10.C
 14. Kovács Róbert
10.C
 15. Fejér Attila
9.C
 19. Mezei Tamás 9.C
 24. Bereczki Dávid9.C

2002/2003

Nemes Tihamér Programozói Verseny 3. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
3. Bárkai János12.B
 6. Bergmann Gábor12.C
 23. Hajdú Márton12.C
 32. Fehér Gábor11.C
 66. Tóth Róbert12.C


Nemes Tihamér Programozói Verseny 2. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
75. Tihanyi Balázs
93. Torma Róbert

2001/2002

Nemes Tihamér Programozói Verseny 3. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
7. Bárkai János
 8. Bergmann Gábor
 43. Siska Ádám
 58. Boros Vazul


Nemes Tihamér Programozói Verseny 2. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
10.  Fehér Gábor

2000/2001

Nemes Tihamér Programozói Verseny 3. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
51. Siska Ádám


Nemes Tihamér Programozói Verseny 2. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
6. Bárkai János
 10. Bergmann Gábor 
 12. Fehér Gábor 
 19. Hajdú Márton 
 52. Bartók András 

1999/2000

Nemes Tihamér Programozói Verseny 3. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
52. Kápolnai Richárd


Nemes Tihamér Programozói Verseny 1. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
6. Fehér Gábor

 17. Bergmann Gábor 
 17. Hajdú Márton 
 35. Bárkai János 
 35. Siska Ádám 
 59. Tóth Róbert 

1998/1999

Nemes Tihamér Programozói Verseny 3. korcsoport

Helyezés Diák Osztály




Nemes Tihamér Programozói Verseny 1. korcsoport

Helyezés Diák Osztály




1997/1998

Nemes Tihamér Programozói Verseny 2. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
23.
 Molnár András


Nemes Tihamér Programozói Verseny 1. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
39.
 Tölgyesi János

1996/1997

Nemes Tihamér Programozói Verseny 2. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
68.
 Molnár András


Nemes Tihamér Programozói Verseny 1. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
22.
 Balatoni Dénes
28. Neltz Tamás 

1995/1996

Nemes Tihamér Programozói Verseny 2. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
12.
 Imre Gábor
15. Hanák Dávid 
39. Smulovics Péter 


Nemes Tihamér Programozói Verseny 1. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
11.
 Molnár András
26. Varga Tamás 
29. Balatoni Dénes 

1994/1995

Nemes Tihamér Programozói Verseny 2. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
44.
 Urbancsek Tamás


Nemes Tihamér Programozói Verseny 1. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
9.
 Smulovics Péter
23. Imre Gábor 

1993/1994

Nemes Tihamér Programozói Verseny 2. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
49.
 Nehéz-Posony Ferenc


Nemes Tihamér Programozói Verseny 1. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
3.
 Smulovics Péter
16. Pécsi Bertalan 
18. Hanák Dávid 
42. Imre Gábor 

1992/1993

Nemes Tihamér Programozói Verseny 2. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
4.
 Szász Olivér

1991/1992

Nemes Tihamér Programozói Verseny 2. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
4.
 Szatmáry Zoltán
10. Tóth Bálint 

1990/1991

Nemes Tihamér Programozói Verseny 2. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
5. Bottka Zsolt 
19. Szécsi Áron 
28. Molnár László 
30.
 Álmos Attila
48. Szatmáry Zoltán 
50. Turányi Zoltán 


Nemes Tihamér Programozói Verseny 1. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
1.
 Szász Olivér
3. Jenei Attila 
17. Vad Zoltán 
25. Nehéz-Posony Ferenc 

1989/1990

Nemes Tihamér Programozói Verseny 2. korcsoport

Helyezés Diák Osztály
15. Álmos Attila 
17. Szécsi Áron 
28. Fazekas Péter 


Comments